Software

Vyvíjíme software pro monitorování a řízení budov. Naším cílem je maximálně zužitkovat naše dlouholeté zkušenosti v tomto oboru a nabídnout kvalitní technické řešení pro každodenní používání.

 

Většina našich softwarových produktů je označena obchodní značkou Mervis. Více informací o celém systému Mervis je k dispozici na separátních stránkách http://mervis.info.

Produkty

Mervis SCADA – moderní webový systém SCADA systém

Mervis IDE – obecný a víceúčelový řídicí systém, který zvládá více jak 30 různých protokolů. Systém může být provozován na programovatelných automatech (PLC), zrovna tak na plnohodnotných počítačích s Windows nebo Linuxem. Předností tohoto programovacího nástroje je možnost integrování řídicích systémů různých výrobců na úrovní řidicí logiky v PLC. Další předností je možnost přímého dálkového on-line programování prostřednictvím internetu.

Mervis DB–  specializovaná databáze, optimalizovaná pro ukládaní trendů (například dat měřených při provozování budov). RcWare DB je optimalizovaná vrstva pracující nad SQL databázemi (MS SQL, Postgres, MySQL), MongoDB případně vlastním systémem pro ukládání dat.

RcWare Vision – klasický stolní SCADA systém s řadou unikátních vlastností.

Nástroje pro diagnostiku TZB - softwarový modul pro automatickou detekci a diagnostiku provozních chyb TZB vyvinutý ve spolupráci s ČVUT v rámci projektu TAČR - FaDeDiS. Modul umožňuje zejména včasnou detekci provozních chyb v budovách a je tak účinným nástrojem prevence, odhalujícím provozní chyby v reálném čase, čímž usnadňuje péči o technická zařízení a pomáhá je udržovat v optimálních provozních podmínkách.

Služby

RcWare SoftPLC Proxy–unikátní řešení umožňující komunikaci přes Internet bez nutnosti veřejné IP adresy, otevřených portů, případně dalších řešení, která mohou představovat bezpečnostní riziko.

RcWare Weather Forecast–zpřístupňuje předpověď počasí do RcWare SoftPLC.

RcWare DB Hosting–můžeme hostovat vaše historická data na našich serverech. Toto řešení je ve většině případů levnější, než pořízení a administrace vlastní databáze.